ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Αρχική σελίδα
ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
LINKS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν...
14o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 11 - 12 Μαϊ 2013
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2013
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ (14-17 / 2 /2013) ΕΦ/ΝΕΑΝ ΠΑΙΔ/ΚΟΡΑΣ (21 – 24 / 2 / 2013) Ο.Α.Κ.Α

 

ΝΕΑ Ν.Ο.Κ.

43 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 3-4 ΜΑΙΟΥ 2014

Ο Ναυτικός Ομιλος Κορίνθου συμμετείχε στους αγώνες κολύμβησης «43 Χρόνια Περιστέρι» που διεξήχθησαν στο ανοικτό κολυμβητήριο Περιστερίου 3-4 Μαΐου 2014.

Στους αγώνες έλαβαν μέρος αθλητές των κατηγόριων 8-9 ετών (επίλεκτων), 10-11-12 ετών (προαγωνιστικές κατηγορίες) και οι αγωνιστικές κατηγορίες.

Οι αθλητές μας επέστρεψαν με 29 μετάλλια από τους αγώνες μετά από μια εξαιρετική εμφάνιση.

Τα μετάλλια θα μπορούσαν να είναι περισσότερα αν δεν είχαν αποσυρθεί οι συμμέτοχες των αθλητών μας στα 1500μ ελεύθερο σε ένδειξη διαμαρτυρίας μετά την αυθαίρετη απόφαση της γραμματείας των αγώνων να αντικαταστήσει αθλητή του Ν.Ο.Κ ο όποιος είχε κληρωθεί και ανακοινωθεί στην σειρά εκκίνησης για το αγώνισμα των 1500μ ελεύθερο με αθλητή άλλου συλλόγου.
(το Δ.Σ. του συλλόγου ευχαριστεί τους αθλητές μας και τους γονείς τους που στάθηκαν δίπλα μας σε αυτή την απόφαση).

Οι θέσεις των αθλητών μας στα αγωνίσματα τους:

1 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΓ8 00:39.66 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΑΓ12 03:08.49 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

1 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Α 00:58.29 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΠ-Α 02:29.95 200m ΥΠΤΙΟ

1 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΠ-Α 00:31.14 50m ΥΠΤΙΟ

1 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΠ-Α 01:07.35 100m ΥΠΤΙΟ

1 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔ 01:11.90 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

1 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔ 00:32.62 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

1 ΒΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒ 04:33.47 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΒΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒ 02:09.52 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΚ-Α 00:28.48 50m
EΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΑΓ8 00:47.95 50m ΥΠΤΙΟ

2 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ11 00:36.85 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

2 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΑΓ12 00:38.39 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

2 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓ12 00:36.69 50m ΥΠΤΙΟ

2 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΑΓ12 01:26.26 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

2 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Α 00:29.61 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

2 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΠ-Α 02:11.65 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔ 00:59.21 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΚ-Α 01:01.47 100m
ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΚ-Α 00:34.02 50m ΥΠΤΙΟ

2 ΔΗΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΕΑΝ 02:42.80 200m ΥΠΤΙΟ

2 ΔΗΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΕΑΝ 01:15.77 100m ΥΠΤΙΟ

3 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓ8 00:49.82 50m ΥΠΤΙΟ

3 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓ12 01:20.29 100m ΥΠΤΙΟ

3 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Α 01:16.34 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

3 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Α 00:26.95 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΒΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΗΒ 00:27.80 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΚ-Α 01:13.41 100m ΥΠΤΙΟ

4 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓ11 00:46.71 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΓ12 02:54.27 200m ΥΠΤΙΟ

4 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ ΚΡ11 03:38.69 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ ΚΡ11 01:41.18 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Α 00:59.75 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

4 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΠ-Α 05:17.62 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

4 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔ 00:32.32 50m ΥΠΤΙΟ

4 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Α 00:36.37 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

5 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓ12 00:38.84 50m ΥΠΤΙΟ

5 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΡ11 00:42.04 50m ΥΠΤΙΟ

5 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΠ-Β 02:41.44 200m ΥΠΤΙΟ

5 ΑΓΓΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Β 00:37.17 50m ΥΠΤΙΟ

5 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΠ-Β 00:34.76 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΚ-Α 00:34.44 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΠ-Α 00:28.44 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓ11 00:34.88 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΠΚ-Α 00:37.82 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

6 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΠ-Β 01:16.58 100m ΥΠΤΙΟ

7 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΡ11 01:32.77 100m ΥΠΤΙΟ

7 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔ 02:33.03 200m ΥΠΤΙΟ

7 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 00:31.90 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

7 ΣΟΥΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔ 01:09.30 100m ΥΠΤΙΟ

8 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓ9 00:54.84 50m
ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΡ9 00:40.00 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

8 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ ΚΡ11 00:48.00 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΣΟΦΙΑ ΚΡ10 01:47.93 100m ΥΠΤΙΟ

8 ΑΓΓΙΣΤΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΠ-Β 02:46.77 200m ΥΠΤΙΟ

8 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΠΚ-Α 00:38.35 50m ΥΠΤΙΟ

9 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓ11 00:43.12 50m ΥΠΤΙΟ

9 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΡ11 00:42.10 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

9 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓ12 01:26.47 100m ΥΠΤΙΟ

10 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 01:13.92 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

11 ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΡ12 00:52.93 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

11 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΡ11 00:51.52 50m
ΠΡΟΣΘΙΟ

11 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΠ-Β 01:21.64 100m ΥΠΤΙΟ

12 ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΡ12 00:46.32 50m ΥΠΤΙΟ

12 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 01:02.78 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

12 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΠΚ-Α 00:33.78 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

13 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΡ11 00:46.05 50m ΥΠΤΙΟ

14 ΜΠΕΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΣΟΦΙΑ ΚΡ10 00:50.33 50m ΥΠΤΙΟ

14 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΠΚ-Α 00:57.05 50m ΥΠΤΙΟ

15 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓ12 01:15.36 100m
ΕΛΕΥΘΕΡΟ

16 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΡ11 00:57.96 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

16 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΡ12 00:58.65 50m ΥΠΤΙΟ

16 ΛΙΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ10 00:53.37 50m ΥΠΤΙΟ

16 ΜΠΕΚΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΚΡ12 00:37.92 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

16 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓ10 00:42.77 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

18 ΒΟΡΤΕΛΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΓ9 00:52.75 50m ΥΠΤΙΟ

18 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓ11 00:59.11 50m ΥΠΤΙΟ

19 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΡ11 01:27.86 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

19 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΡ11 00:38.93 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

20 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΓ8 00:48.42 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

20 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΡ11 00:39.12 50m
EΛΕΥΘΕΡΟ

20 ΛΙΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ10 00:49.30 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

23 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΡ11 00:40.60 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

24 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΡ8 01:03.40 50m ΥΠΤΙΟ

25 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΡ8 00:54.34 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

25 ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΡ12 00:56.34 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

26 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΟΡ8 01:04.05 50m ΥΠΤΙΟ

27 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓ8 01:02.30 50m ΥΠΤΙΟ

27 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓ11 00:49.77 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

30 ΒΟΡΤΕΛΙΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΑΓ9 00:44.07 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

31 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΟΡ8 00:59.21 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

31 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓ8 00:58.89 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

32 ΓΛΥΚΟΦΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΓ12 00:56.87 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

37 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓ11 00:58.48 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

39 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΓ9 00:47.02 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

<< επιστροφή

 




 
Google
www nokorinthou.gr

Ενημέρωση - Αποτελέσματα


Easy2net by korinthorama  
© Ν.Ο. Κορίνθου • Created & Hosted by korinthorama