ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Αρχική σελίδα
ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
LINKS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν...
14o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 11 - 12 Μαϊ 2013
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2013
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ (14-17 / 2 /2013) ΕΦ/ΝΕΑΝ ΠΑΙΔ/ΚΟΡΑΣ (21 – 24 / 2 / 2013) Ο.Α.Κ.Α

 

ΝΕΑ Ν.Ο.Κ.

ΑΓΩΝΕΣ 9ο ΚΥΠΕΛΟ ΚΟΑΤ ΚΑΙ ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 6-7/12/2014

Ο ΝΟΚ έλαβε μέρος το Σάββατο και την Κυριακή 6-7/12/2014 με την αγωνιστική και προαγωνιστική ομάδα στο 9ο ΚΥΠΕΛΟ ΚΟΑΤ που πραγματοποιήθηκε στο κολυμβητήριο της Τρίπολης.

Οι αθλητές μας κατάφεραν και πάλι να διακριθούν και να γυρίσουν στην Κόρινθο με 23 μετάλλια (7 για τους 18 αθλητές της αγωνιστικής στην open κατηγορία και 16 για τους αθλητές της προγωνιστικής στις ηλικιακές τους κατηγορίες).

Ταυτόχρονα Αθλητές της αγωνιστικής ομάδας του ΝΟΚ έλαβαν μέρος στους αγώνες ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ 2014 που πραγματοποιήθηκαν στο κολυμβητήριο της Νίκαιας.

Και εκεί οι αθλητές μας κατάφεραν να διακριθούν.

ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΣ ΑΝΑ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ:



9o ΚΥΠΕΛΟ ΚΟΑΤ

(ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Επίδοση Αγώνισμα

2 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:05.20 100m ΥΠΤΙΟ

2 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 09:32.20 800m EΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:24.77 200m ΥΠΤΙΟ

3 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 01:12.47 100m ΥΠΤΙΟ

3 ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 05:28.87 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

3 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 01:03.33 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 04:49.41 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

4 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:28.38 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

4 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:30.43 50m ΥΠΤΙΟ

5 ΞΕΘΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 02:59.37 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

6 ΞΕΘΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 01:24.86 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

7 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 04:56.48 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

8 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:58.27 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

8 ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 01:25.55 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 04:29.76 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

9 ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ 01:11.49 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

9 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:07.45 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

9 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 02:20.87 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

9 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:58.66 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

9 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 04:31.79 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

10 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:34.64 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

10 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:16.08 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

11 ΞΕΘΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 00:39.40 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

11 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 02:08.76 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

12 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:07.97 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

13 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:59.23 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

13 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 02:49.34 200m ΥΠΤΙΟ

14 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 02:54.80 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

15 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00:26.94 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

15 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 01:21.12 100m ΥΠΤΙΟ

15 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:11.39 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

15 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 01:22.03 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

16 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 00:36.23 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

16 ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:11.63 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

16 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 02:27.65 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

19 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 00:39.24 50m ΥΠΤΙΟ

19 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ 02:44.88 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

20 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 01:26.88 100m ΥΠΤΙΟ

25 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 01:20.26 100m ΥΠΤΙΟ

27 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 00:36.59 50m ΥΠΤΙΟ

28 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 00:40.33 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

30 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 01:23.39 100m ΥΠΤΙΟ

30 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ 01:14.58 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

31 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:22.00 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

40 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 00:34.52 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

51 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 02:36.75 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

59 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 02:42.45 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ



(ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)


1 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 00:38.50 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 00:34.63 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

1 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 00:53.28 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

1 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 02:58.39 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

1 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 03:29.91 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

2 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 01:38.90 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

2 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 03:44.93 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

2 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 03:30.98 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

3 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 00:46.36 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

3 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 01:39.60 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

3 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 02:35.26 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 00:51.81 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

3 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 00:47.82 50m ΥΠΤΙΟ

3 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 03:06.64 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

3 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 03:18.90 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

3 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 01:27.75 100m ΥΠΤΙΟ

4 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 01:51.57 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 01:50.34 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 03:03.91 200m ΥΠΤΙΟ

4 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑ 2003 00:57.46 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 00:38.58 50m ΥΠΤΙΟ

4 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 03:54.58 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

5 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 00:45.55 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

5 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 00:35.71 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

5 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 00:57.75 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

5 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 00:52.06 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

5 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 00:59.75 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

5 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 01:42.84 100m ΥΠΤΙΟ

6 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 2005 00:41.17 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 00:57.44 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

6 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 01:39.08 100m ΥΠΤΙΟ

7 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:41.93 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

7 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 01:01.55 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

7 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 2005 00:51.29 50m ΥΠΤΙΟ

8 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 00:46.78 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

8 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 01:02.37 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΒΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 00:56.08 50m ΥΠΤΙΟ

8 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 00:43.56 50m ΥΠΤΙΟ

9 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 01:04.81 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

9 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 00:51.53 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

9 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 01:21.39 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

10 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 00:38.07 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

10 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 00:42.77 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

10 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 2005 00:55.61 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

10 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 00:59.18 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

10 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 01:01.40 50m ΥΠΤΙΟ

10 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 00:45.26 50m ΥΠΤΙΟ

10 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 00:47.33 50m ΥΠΤΙΟ

11 ΒΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 00:47.63 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

11 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 01:00.78 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

11 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 00:55.73 50m ΥΠΤΙΟ

12 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 00:44.96 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

12 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 00:44.75 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

12 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 00:40.60 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

12 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 00:56.00 50m ΥΠΤΙΟ

13 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 00:58.97 50m ΥΠΤΙΟ

13 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 00:54.06 50m ΥΠΤΙΟ

14 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 00:46.58 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

14 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 00:47.31 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

14 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 00:59.05 50m ΥΠΤΙΟ

14 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 00:54.47 50m ΥΠΤΙΟ

15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2003 00:43.53 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

15 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 00:59.20 50m ΥΠΤΙΟ

16 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 00:52.64 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

16 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 00:48.58 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

16 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 00:44.51 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

17 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 00:57.23 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

17 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 00:50.47 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

17 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 00:50.60 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

17 ΤΣΙΡΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 01:10.45 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

18 ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2006 00:58.00 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

18 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 00:44.13 50m EΛΕΥΘΕΡΟ



ΚΗ ΙΩΝΙΔΕΙΑ

(ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)


4 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:29.59 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

5 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ 00:32.15 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5 ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:14.55 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

6 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 01:03.44 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 02:20.12 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

7 ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 01:09.15 100m ΥΠΤΙΟ

8 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ 01:10.91 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

8 ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 03:01.68 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 00:31.54 50m ΥΠΤΙΟ

11 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ 01:06.57 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

12 ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:05.63 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

12 ΔΕΡΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:27.38 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

14 ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 02:30.83 200m ΥΠΤΙΟ

14 ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 01:27.84 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

14 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:11.98 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

17 ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 00:41.42 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

17 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00:28.43 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

19 ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 01:01.16 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 01:02.17 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

27 ΔΕΡΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 01:10.97 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

<< επιστροφή

 




 
Google
www nokorinthou.gr

Ενημέρωση - Αποτελέσματα


Easy2net by korinthorama  
© Ν.Ο. Κορίνθου • Created & Hosted by korinthorama