ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Αρχική σελίδα
ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
LINKS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν...
14o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 11 - 12 Μαϊ 2013
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2013
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ (14-17 / 2 /2013) ΕΦ/ΝΕΑΝ ΠΑΙΔ/ΚΟΡΑΣ (21 – 24 / 2 / 2013) Ο.Α.Κ.Α

 

ΝΕΑ Ν.Ο.Κ.

ΘΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ & ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΠΑΤΡΑ 06 - 07 Ιουν 2015

Ο Ναυτικός Όμιλος Κορίνθου έλαβε μέρος το Σάββατο και την Κυριακή 6-7/6/2015 με την προαγωνιστική ομάδα στους καλοκαιρινούς αγώνες κολύμβησης της περιφέρειας Πελοποννήσου που πραγματοποιήθηκαν στο κλειστό κολυμβητήριο της Πάτρας (Πέπανος).

Οι αθλητές και αθλήτριες μας κατάφεραν να διακριθούν για μια φορά ακόμα και να επιστρέψουν με 28 μετάλλια στην Κόρινθο (8 πρώτη θέση, 8 δεύτερη θέση, 12 τρίτη θέση).

Επίσης στην ημερίδα ορίων για τις αγωνιστικές κατηγορίες που διεξήχθει ταυτόχρονα τρις αθλητές μας έλαβαν μέρος για την κατοχύρωση ορίων για τα πανελλήνια πρωταθλήματα.

Το Δ.Σ. συγχαίρει τους αθλητές και τους προπονητές και τους εύχεται ακόμα μεγαλύτερες επιτυχίες.


Τα αποτελέσματα των αθλητών και αθλητριών μας:

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Επίδοση Αγώνισμα

ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

3 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:52.87 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

3 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 00:38.73 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 00:45.80 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:38.91 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 01:04.27 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

7 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 01:08.18 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

8 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:57.12 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

9 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 01:00.12 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

12 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00:55.27 50m ΥΠΤΙΟ

13 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00:47.93 50m EΛΕΥΘΕΡΟ


ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

3 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 01:51.07 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

3 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:34.75 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

4 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 00:51.07 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 01:53.03 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

5 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 00:52.08 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 00:52.28 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 01:55.87 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

11 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01:00.03 50m ΠΡΟΣΘΙΟ


ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ

1 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 05:16.30 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:30.71 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:34.31 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

4 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00:40.27 50m ΥΠΤΙΟ

6 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:54.98 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

7 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:53.28 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:44.80 50m ΥΠΤΙΟ

9 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:48.41 50m ΥΠΤΙΟ

13 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00:39.10 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

14 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00:40.46 50m EΛΕΥΘΕΡΟ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

2 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 00:48.89 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

4 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 00:59.77 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:56.59 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

7 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 00:58.33 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 00:42.79 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

9 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 01:00.73 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

17 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:52.53 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

19 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 00:55.96 50m EΛΕΥΘΕΡΟ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ

5 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 00:38.51 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 01:50.90 100m ΠΡΟΣΘΙΟ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ

5 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 03:14.21 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

8 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 02:07.79 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

11 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:57.87 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

12 ΠΕΡΑΧΩΡΙΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00:45.00 50m EΛΕΥΘΕΡΟ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ

1 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 01:34.77 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

1 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 03:08.62 200m ΥΠΤΙΟ

1 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 12:23.38 800m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 02:52.29 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 06:03.76 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 03:23.95 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

2 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 02:54.44 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 03:05.77 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

2 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 00:39.83 50m ΥΠΤΙΟ

2 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 01:27.09 100m ΥΠΤΙΟ

3 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 01:37.21 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

4 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 03:18.66 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

5 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 00:43.24 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 01:31.87 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 02:20.66 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

8 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 00:42.33 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

11 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 00:53.43 50m EΛΕΥΘΕΡΟ


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 05:13.69 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

1 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 02:21.46 200m ΥΠΤΙΟ

4 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:51.94 50m ΥΠΤΙΟ

7 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:44.18 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00:38.04 50m EΛΕΥΘΕΡΟ


ΟΜΑΔΙΚΑ (ΣΚΥΤΑΛΕΣ)

ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

2 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 03:14.15 4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

2 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 02:52.62 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ


ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

3 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 03:17.67 4
x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

3 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 02:58.50 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ


ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ

3 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 06:15.00 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 05:55.73 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

4 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 03:49.87 4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

4 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 03:18.91 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ

1 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 06:00.06 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 05:28.90 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

<< επιστροφή

 




 
Google
www nokorinthou.gr

Ενημέρωση - Αποτελέσματα


Easy2net by korinthorama  
© Ν.Ο. Κορίνθου • Created & Hosted by korinthorama