ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Αρχική σελίδα
ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
LINKS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν...
14o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 11 - 12 Μαϊ 2013
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2013
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ (14-17 / 2 /2013) ΕΦ/ΝΕΑΝ ΠΑΙΔ/ΚΟΡΑΣ (21 – 24 / 2 / 2013) Ο.Α.Κ.Α

 

ΝΕΑ Ν.Ο.Κ.

ΠΑΝ/ΝΙΟ ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΦ.ΝΕΑΝ. Π-Κ ΠΠΑ-Β ΠΚΑ-Β
ΠΑΤΡΑ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 10 - 19 Ιουλ 2015

Ο Ναυτικός Όμιλος Κορίνθου έλαβε μέρος στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα αγωνιστικών κατηγοριών κολύμβησης που διεξήχθη για τους Παμπαίδες – Πανκορασίδες στην Πάτρα (Κολυμβητήριο Πεπανός) στις 10-11-12/7 και για τους Παίδες – Έφηβους – Κορασίδες – Νεανίδες στην Θεσσαλονίκη (Ποσειδώνιο Κολυμβητήριο) στις 18-19-20/7 με 19 αθλητές και αθλήτριες που είχαν εξασφαλίσει όρια πρόκρισης για τα αγωνίσματά τους.

Οι αθλητές μας κατάφεραν να διακριθούν ανάμεσα σε πάνω από 1500 αθλητές από 103 σωματεία απ’ όλη την Ελλάδα με 9 συμμετοχές στους τελικούς των ατομικών αγωνισμάτων, με 14 εμφανίσεις στην 16αδα των ατομικών αγωνισμάτων και τις ομάδες των σκυταλοδρομιών Παίδων και Κορασίδων να καταλαμβάνουν από την 10η έως την 14η θέση.

Τα αποτελέσματα των αθλητών μας :

ΠΡΟΚΡΙΣΗ

4ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑ ΠΠ-Β 02:42.61 ΠΡΟΚΡ 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

6ος ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 01:02.14 ΠΡΟΚΡ 100m ΥΠΤΙΟ

7η ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙ ΚΡ-Α 00:27.93 ΠΡΟΚΡ 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

8ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΠΠ-Β 01:17.43 ΠΡΟΚΡ. 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

8ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑ ΠΠ-Β 00:35.32 ΠΡΟΚΡ 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

8η ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙ ΚΡ-Α 00:30.22 ΠΡΟΚΡ 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΤΕΛΙΚΟΣ

5ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΠΠ-Β 00:34.83 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

6η ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΡ-Α 18:14.30 1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

6η ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙ ΚΡ-Α 00:29.72 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

7ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑ ΠΠ-Β 02:46.27 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

7ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟ ΠΠ-Β 01:16.34 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

8η ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙ ΚΡ-Α00:28.13 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

8ος ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 01:02.82 100m ΥΠΤΙΟ

16ΑΔΑ
9η ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ-Α 00:28.20
50m EΛΕΥΘΕΡΟ

9ος ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 00:29.34 50m ΥΠΤΙΟ

10ος ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 08:53.26 800m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

11η ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΚΡ-Α 02:28.92 200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

12ος ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 02:18.92 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

12η ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΡ-Α 09:42.62

13η ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΡ-Α 02:56.30 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

14η ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΡ-Α 05:28.86 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

15ος ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔ 00:32.16 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

15ος ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 02:18.10 200m ΥΠΤΙΟ

15η ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΚΡ-Α 00:30.89 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

16ος ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔ 02:36.19 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

16η ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ ΚΡ-Α 01:09.87 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

16ος ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 02:02.97 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ


17ος ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔ 01:11.94 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

18η ΔΕΡΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΡ-Α 02:57.61 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

18ος ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 04:18.59 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

19η ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ-Α 01:01.41 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

19η ΔΕΡΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΡ-Α 01:24.07 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

20ος ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΠ-Β 00:34.61 50m ΥΠΤΙΟ

20η ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ-Α 01:12.28 100m ΥΠΤΙΟ

21ος ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 00:56.67 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

22η ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΡ-Α 01:24.54 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

22ος ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 01:13.21 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

23ος ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΠ-Β 01:15.04 100m ΥΠΤΙΟ

23η ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ ΙΚΡ-Α 01:02.53 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

25η ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡ-Α 02:37.43 200m ΥΠΤΙΟ

25ος ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 05:10.74 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

26ος ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΠ-Β 01:16.08 100m ΥΠΤΙΟ

28ος ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΠ-Β 02:38.10 200m ΥΠΤΙΟ

28η ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡ-Α 00:34.03 50m ΥΠΤΙΟ

29ος ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ ΠΑΙΔ 00:30.48 50m ΥΠΤΙΟ

29ος ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 02:06.41 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

29ος ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ ΠΑΙΔ 01:05.87 100m ΥΠΤΙΟ

30ος ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΠ-Β 00:36.43 50m ΥΠΤΙΟ

30ος ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 00:57.41 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

30η ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡ-Α 01:13.90 100m ΥΠΤΙΟ

30η ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΡ-Α 02:44.59 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

34η ΔΕΡΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΡ-Α 00:40.17 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

35ος ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 00:28.67 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

36ος ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΠ-Β 02:42.50 200m ΥΠΤΙΟ

38ος ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 01:04.19 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

38ος ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 02:28.09 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

39ος ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ ΠΑΙΔ 02:23.74 200m ΥΠΤΙΟ

41ος ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 01:04.54 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

49ος ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 02:28.35 200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

52ος ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 02:28.45 200m ΥΠΤΙΟ

54η ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΚ-Β 00:40.43 50m ΥΠΤΙΟ

78η ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΚΡ-Α 00:36.28 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

ΣΚΥΤΑΛΕΣ

10ος Ν.Ο.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΙΔ 03:45.73 4X100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

10ος Ν.Ο.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΡ-Α 04:11.97 4X100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ

ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

10ος Ν.Ο.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΡ-Α 09:11.52 4X200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΓΚΑΖΓΚΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ

12ος Ν.Ο.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΙΔ 08:22.49 4X200 ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΗΤΣΟΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝ

13ος Ν.Ο.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΡ-Α 04:49.33 4X100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΕΡΝΙΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΑΝΝΑ

ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓ

14ος Ν.Ο.ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΠΑΙΔ 04:15.30 4X100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΕΡΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Το ΔΣ του Ν.Ο.Κορίνθου συγχαίρουν τους αθλητές και τις αθλήτριες, τον προπονητή κύριο Αντώνη Μήλα κα τη βοηθό του κυρία Μαριλένα Λάβδα για την προσπάθεια που καταβάλουν όλο το χρόνο ώστε η ομάδα μας να διατηρείται σε υψηλό επίπεδο.

Ευχόμαστε στους αθλητές και τις αθλήτριες της αγωνιστικής ομάδας Καλό Καλοκαίρι και χρονιά που έρχεται παρόλες τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει η χώρα μας να είναι καλύτερη και με περισσότερες επιτυχίες

<< επιστροφή

 




 
Google
www nokorinthou.gr

Ενημέρωση - Αποτελέσματα


Easy2net by korinthorama  
© Ν.Ο. Κορίνθου • Created & Hosted by korinthorama