ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Αρχική σελίδα
ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
LINKS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν...
14o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 11 - 12 Μαϊ 2013
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2013
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ (14-17 / 2 /2013) ΕΦ/ΝΕΑΝ ΠΑΙΔ/ΚΟΡΑΣ (21 – 24 / 2 / 2013) Ο.Α.Κ.Α

 

ΝΕΑ Ν.Ο.Κ.

ΤΡΙΠΟΛΗ 28/11/2015

Ο Ναυτικός Όμιλος Κορίνθου έλαβε μέρος με 55 αθλητές και αθλήτριες αγωνιστικών και προαγωνιστικών κατηγοριών στην ημερίδα κολύμβησης της περιφέρειας Πελοποννήσου που διεξείχθη στο κλειστό κολυμβητήριο της Τρίπολης.

Τα δελφίνια μας απέδειξαν για άλλη μια φορά ότι ανήκουν στους καλύτερους κολυμβητές της περιφέρειάς μας.

Τα αποτελέσματα των αθλητών μας ανά κατηγορία


1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 ΑΓ9 00:55.61 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2007 ΑΓ9 00:50.48 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
3 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΙΟΝΙΑ 2007 ΚΡ9 01:01.57 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
3 ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2007 ΑΓ9 00:58.64 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΚΡ9 01:02.94 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΠΑΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 ΑΓ9 01:13.88 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 ΚΡ9 00:57.66 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
5 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΓ9 00:55.18 50m ΥΠΤΙΟ
5 ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΙΟΝΙΑ 2007 ΚΡ9 00:58.18 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
6 ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 ΚΡ9 00:54.74 50m ΥΠΤΙΟ
7 ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΚΡ9 00:55.53 50m ΥΠΤΙΟ
7 ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΚΡ9 01:06.61 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
8 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2007 ΑΓ9 00:46.03 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
11 ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2007 ΚΡ9 00:52.51 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
12 ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2007 ΑΓ9 00:49.89 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
15 ΠΑΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2007 ΑΓ9 00:54.30 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΑΓ10 02:54.96 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΓ10 00:53.22 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
1 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΚΡ10 00:47.54 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
1 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΓ10 01:33.05 100m ΥΠΤΙΟ
2 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΚΡ10 01:47.88 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
2 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΑΓ10 03:17.30 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
3 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΓ10 01:27.33 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
3 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΓ10 01:59.13 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
6 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΚΡ10 01:36.57 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
6 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓ10 01:42.38 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΚΡ10 02:02.49 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
6 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΚΡ10 00:55.55 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
8 ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΓ10 01:03.25 50m ΥΠΤΙΟ
8 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓ10 00:43.45 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
8 ΓΚΟΤΣΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΚΡ10 00:42.95 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
13 ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΓ10 00:56.41 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 2005 ΑΓ11 03:47.03 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
2 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΚΡ11 03:31.29 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
3 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΚΡ11 01:47.22 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
3 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 2005 ΑΓ11 01:49.93 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
3 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 01:40.47 50m ΥΠΤΙΟ
3 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΚΡ11 00:48.92 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
4 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 01:51.11 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
4 ΜΑΡΙΝ ΔΑΥΙΔ 2005 ΑΓ11 00:49.43 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
5 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 03:22.87 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
5 ΚΟΥΤΖΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΚΡ11 02:26.85 100m ΥΠΤΙΟ
6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 03:37.04 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 00:50.01 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
6 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΓ11 01:54.34 100m ΥΠΤΙΟ
8 ΚΟΥΤΖΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΚΡ11 02:14.24 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
8 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 02:02.20 100m ΥΠΤΙΟ
9 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 00:40.51 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
10 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 01:35.31 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
10 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 00:41.28 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
10 ΚΟΥΤΖΑΓΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2005 ΚΡ11 00:51.15 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
11 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 01:36.35 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
11 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΓ11 00:42.11 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
13 ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΓ11 01:47.73 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
16 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 01:25.25 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΓ12 03:41.74 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
7 ΚΟΥΤΖΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2004 ΑΓ12 02:04.38 100m ΥΠΤΙΟ
9 ΛΙΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΚΡ12 02:02.68 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
10 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΚΡ12 02:02.83 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
12 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΓ12 00:42.66 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
12 ΛΙΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΚΡ12 01:54.49 100m ΥΠΤΙΟ
13 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΚΡ12 02:11.34 100m ΥΠΤΙΟ
14 ΚΟΥΤΖΑΓΙΩΤΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣ 2004 ΑΓ12 01:40.66 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
14 ΛΙΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΚΡ12 00:47.42 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
15 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΓ12 01:43.87 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
15 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΚΡ12 00:47.61 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΠ-Β 05:12.86 400m EΛΕΥΘΕΡΟ
2 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 03:05.27 200m ΥΠΤΙΟ
3 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 02:45.26 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
3 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 03:10.07 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
4 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 02:51.44 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 03:16.12 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
5 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 03:28.19 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
5 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 06:08.37 400m EΛΕΥΘΕΡΟ
7 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 01:35.92 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
8 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:39.38 50m ΥΠΤΙΟ
8 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 00:44.32 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
8 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:29.28 100m ΥΠΤΙΟ
9 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:17.80 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
9 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:49.86 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
9 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΚ-Β 00:43.70 50m ΥΠΤΙΟ
10 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:43.95 50m ΥΠΤΙΟ
10 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 00:32.92 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
10 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΚ-Β 00:47.99 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
10 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 03:00.10 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
11 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΠ-Β 02:28.97 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
11 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΠΚ-Β 00:45.49 50m ΥΠΤΙΟ
12 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΚ-Β 01:26.49 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
12 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:49.74 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
13 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΠ-Β 01:07.37 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
13 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:36.15 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
13 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 01:45.41 100m ΥΠΤΙΟ
14 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 00:45.85 50m ΥΠΤΙΟ
15 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΠΚ-Β 00:45.15 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
15 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:37.50 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
16 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 01:15.11 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
16 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:47.18 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
16 ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΚ-Β 00:37.65 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
16 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 00:49.02 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
17 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 00:46.97 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:49.15 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:37.71 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
18 ΜΗΤΡΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΠΚ-Β 00:38.30 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
20 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΠ-Β 00:30.63 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
21 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 01:22.25 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
22 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 00:31.20 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
24 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 01:29.48 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
31 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΠΠ-Β 00:37.20 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
32 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 00:37.23 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

2 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΠΚ-Α 01:29.12 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΠΠ-Α 02:38.83 200m ΥΠΤΙΟ
4 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:34.31 50m ΥΠΤΙΟ
6 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΠΚ-Α 00:37.75 50m ΥΠΤΙΟ
6 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:13.90 100m ΥΠΤΙΟ
6 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΠΚ-Α 01:24.72 100m ΥΠΤΙΟ
7 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:34.65 50m ΥΠΤΙΟ
7 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:15.20 100m ΥΠΤΙΟ
7 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:19.22 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
8 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 02:47.15 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
10 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 02:28.44 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
11 ΚΟΡΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΚ-Α 01:20.37 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
13 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΠΚ-Α 00:38.13 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
14 ΚΟΡΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΚ-Α 00:36.76 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
15 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:36.36 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
17 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:53.24 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
23 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:26.03 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
26 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:32.88 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

5 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΠΑΙΔ 01:10.70 100m ΥΠΤΙΟ
7 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΠΑΙΔ 02:50.11 200m ΥΠΤΙΟ
10 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΠΑΙΔ 00:35.72 50m ΥΠΤΙΟ
24 ΚΑΡΣΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΠΑΙΔ 00:31.52 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

1 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 02:03.22 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
1 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 02:26.52 200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
2 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 00:57.30 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
2 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 01:03.17 100m ΥΠΤΙΟ
2 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 02:28.17 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
2 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 01:04.57 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
3 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 02:29.81 200m ΥΠΤΙΟ
3 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 00:28.34 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 01:19.05 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
4 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 01:09.45 100m ΥΠΤΙΟ
4 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 02:52.83 200m ΠΡΟΣΘΙΟ
7 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΚΡ-Α 01:07.04 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
7 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 00:26.85 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
11 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΚΡ-Α 00:33.83 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

3 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΕΦΗΒ 02:15.99 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
4 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΕΦΗΒ 00:28.63 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΕΦΗΒ 01:06.37 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
8 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΕΦΗΒ 00:26.87 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΕΦΗΒ 00:26.72 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΒΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΑΝΔΡ 02:21.94 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
8 ΒΥΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1997 ΑΝΔΡ 00:31.92 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ


<< επιστροφή

 




 
Google
www nokorinthou.gr

Ενημέρωση - Αποτελέσματα


Easy2net by korinthorama  
© Ν.Ο. Κορίνθου • Created & Hosted by korinthorama