ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Αρχική σελίδα
ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
LINKS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν...
14o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 11 - 12 Μαϊ 2013
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2013
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ (14-17 / 2 /2013) ΕΦ/ΝΕΑΝ ΠΑΙΔ/ΚΟΡΑΣ (21 – 24 / 2 / 2013) Ο.Α.Κ.Α

 

ΝΕΑ Ν.Ο.Κ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΑΓΩΝΩΝ

Κλείνοντας ο χειμερινός κύκλος αγώνων κολύμβησης, οι αθλητές του ΝΟΚ που έλαβαν μέρος τους αγώνες των κατηγοριών τους ( Π.Π. Α -Β , Π.Κ. Α-Β , Π. Κ. Ε. Ν. και ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ) πρωταγωνίστησαν για άλλη μια φορά και απέδειξαν ότι η προσπάθεια που γίνεται από το σύλλογο ( αθλητές, προπονητές, γονείς) μπορεί να αποφέρει πολύ καλά αποτελέσματα. Αναμένοντας τα αποτελέσματα των αθλητών μας στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα και τους σχολικούς αγώνες στις 4 - 6 Μαρτίου 2016 το Δ.Σ. συγχαίρει τους αθλητές και τους προπονητές και τους εύχεται ακόμα καλύτερα αποτελέσματα για τον θερινό κύκλο αγώνων.

ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ Α-Β
ΝΙΚΑΙΑ
12 - 14 Φεβ 2016

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
25 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ ΠΚ-Β 03:19.00 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

31 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΚ-Β 00:39.12 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

33 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ ΠΚ-Β 00:43.47 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

27 ΤΣΕΝΤΟΥΡΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΚ-Α 00:42.82 50m ΥΠΤΙΟ

18 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΠ-Α 01:11.24 100m ΥΠΤΙΟ

20 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΠ-Α 02:34.80 200m ΥΠΤΙΟ

22 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΠ-Α 01:12.99 100m ΥΠΤΙΟ

26 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΠ-Α 02:40.84 200m ΥΠΤΙΟ

9 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΠ-Β 00:32.24 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

10 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΠ-Β 01:06.02 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

14 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΠ-Β 00:39.98 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

15 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΠ-Β 00:30.43 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

16 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΠ-Β 00:40.78 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

23 ΜΠΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΠ-Β 00:32.44 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

11 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 05:09.88 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ ΠΚ-Β 01:15.36
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΚ-Β
ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΚ-Β
ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΚ-Β 03:54.52





ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ Π-Κ Ε-Ν
ΝΙΚΑΙΑ
19 - 21 Φεβ 2016

3 ΑΣΒΕΣΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔ 02:11.81 200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

4 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 04:14.71 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

4 ΑΣΒΕΣΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔ 00:59.50 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 04:15.78 400m EΛΕΥΘΕΡΟ

5 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 08:56.54 800m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 08:57.57 800m EΛΕΥΘΕΡΟ

6 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 01:03.04 100m ΥΠΤΙΟ

7 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔ 02:32.87 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

7 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 00:29.39 50m ΥΠΤΙΟ

8 ΑΣΒΕΣΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔ 00:27.70 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

8 ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 17:14.68 1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

9 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔ 05:01.07 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

9 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔ 01:13.85 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

12 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 05:06.41 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

14 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 00:28.33 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

15 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 02:22.10 200m ΥΠΤΙΟ

16 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 02:26.49 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

16 ΛΕΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔ 17:58.76 1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

18 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔ 02:24.55 200m ΥΠΤΙΟ

18 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 00:57.10 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

19 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 01:02.67 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

21 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 00:57.60 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

28 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔ 01:07.90 100m ΥΠΤΙΟ

38 ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔ 00:33.33 50m ΥΠΤΙΟ

7 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ-Α 00:28.66 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

8 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡ-Α 00:32.66 50m ΥΠΤΙΟ

12 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡ-Α 01:10.44 100m ΥΠΤΙΟ

17 ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΡ-Α 03:04.52 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

17 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ-Α 01:04.40 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

18 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΡ-Α 00:31.82 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

21 ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΡ-Α 01:26.98 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

31 ΚΟΡΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡ-Α 00:33.03 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

45 ΚΛΑΔΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΚΡ-Α 00:34.94 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

17 ΣΙΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΦΗΒ 01:05.52 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

17 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΗΒ 00:32.13 50m ΥΠΤΙΟ

23 ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΦΗΒ 00:27.01 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

ΣΚΥΤΑΛΕΣ

4 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 03:45.69 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 00:57.71
ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ
ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ 02:47.98


6 ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 04:10.76 4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
ΛΕΒΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔ 01:02.29
ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔ
ΑΣΒΕΣΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔ
ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔ 03:08.47



ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 9-10-11-12 ΕΤΩΝ – ΤΡΙΠΟΛΗ
27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2016

Τα αποτελέσματα των αθλητών μας ανά κατηγορία

ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

1ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - 00:48.13 - 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

1ος ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 00:51.31 - 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

2ος ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ - 00:51.86 - 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

3ος ΠΑΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - 01:19.45 - 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

8ος ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ - 01:42.03 - 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

12ος ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ - 00:45.81 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

13ος ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 00:45.83 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

19ος ΠΑΠΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ - 00:51.17 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

2ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 03:25.95 - 4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

3ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 03:07.77 - 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ


ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

4η ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ - 00:55.84 - 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

4η ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΙΟΝΙΑ - 00:56.15 - 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

5η ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ - 00:55.42 - 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

6η ΑΜΠΑΤΖΗ ΧΙΟΝΙΑ - 00:55.50 - 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

10η ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ - 00:47.11 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

14η ΚΟΝΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ - 00:51.75 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

3ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 03:14.75 - 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 03:31.21 - 4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ





ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ
1ος ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - 02:44.02 - 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

1ος ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 01:29.89 - 100m ΥΠΤΙΟ

2ος ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 01:48.30 - 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

2ος ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 01:22.94 - 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2ος ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ - 00:36.32 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

6ος ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 00:54.52 - 50m ΥΠΤΙΟ

7ος ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 01:33.26 - 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

7ος ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 00:39.18 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

17ος ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 00:53.74 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

2ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 02:35.11 - 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

2ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 03:13.73 - 4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ



ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ

1η ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 01:43.01 - 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

1η ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 00:46.13 - 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

5η ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - 00:54.33 - 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

6η ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - 01:59.08 - 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

3ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 02:47.15 - 4 x 50m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

3ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 03:08.46 - 4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ

ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ

7ος ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 00:51.66 - 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

8ος ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 01:30.80 - 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

9ος ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 01:32.02 - 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

10ος ΚΟΥΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 00:39.55 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

11ος ΚΑΠΕΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 00:40.24 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

2ος ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - 05:52.71 - 4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ





ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ

1η ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ - 01:40.37 - 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

6η ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ - 03:43.09 - 200m ΠΡΟΣΘΙΟ

ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ

4η ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 00:48.02 - 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ

9η ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 01:33.79 - 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

10η ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 00:39.05 - 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ

6η ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 00:49.05 - 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

7η ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 01:48.10 - 100m ΠΡΟΣΘΙΟ

12η ΡΙΖΟΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 00:51.35 - 50m ΥΠΤΙΟ

<< επιστροφή

 




 
Google
www nokorinthou.gr

Ενημέρωση - Αποτελέσματα


Easy2net by korinthorama  
© Ν.Ο. Κορίνθου • Created & Hosted by korinthorama