ΚΑΛΩΣΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
Αρχική σελίδα
ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΤΜΗΜΑΤΑ
ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ
LINKS
ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Ενδιαφέρουν...
14o ΤΡΟΠΑΙΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΤΣΕΤΣΕΛΕΙΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 11 - 12 Μαϊ 2013
ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ 2013
ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΠ-ΠΚ ΑΒ (14-17 / 2 /2013) ΕΦ/ΝΕΑΝ ΠΑΙΔ/ΚΟΡΑΣ (21 – 24 / 2 / 2013) Ο.Α.Κ.Α

 

ΝΕΑ Ν.Ο.Κ.

ΘΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΟΡΙΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ 21 Μαϊ 2016

Η αθλητές της αγωνιστικής και προαγωνιστικής ομάδας του Ν.Ο.Κ. έλαβαν μέρος στην προτελευταία ημερίδα της περιφέρειας Πελοποννήσου στην Πάτρα προκειμένου να προετοιμαστούν για τα επερχόμενα πρωταθλήματα.

Αν και η συμμετοχή των αθλητών της αγωνιστικής ομάδας ήταν περιορισμένος λόγω των εξετάσεων σε γυμνάσια και λύκεια, τα αποτελέσματα ήταν ικανοποιητικά και ενθαρρυντικά για την συνέχεια.

Ο προπονητής δήλωσε ικανοποιημένος για την προσπάθεια όλων των μικρών αθλητών και τώρα πια ετοιμάζονται για την ημερίδα της Καλαμάτας η οποία θα είναι και η τελευταία πριν το πανελλήνιο των προαγωνιστικών.

Τα αποτελέσματα των αθλητών μας είναι τα παρακάτω.


ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
2 ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2007 ΑΓ9 00:49.74 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
6 ΠΙΑΔΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ 2007 ΑΓ9 00:59.26 50m ΠΡΟΣΘΙΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
1 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΓ10 03:25.55 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
2 ΜΑΡΤΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΓ10 01:24.26 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
2 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΑΓ10 01:33.62 100m ΥΠΤΙΟ
3 ΔΗΜΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2006 ΑΓ10 00:42.44 50m ΥΠΤΙΟ
3 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓ10 00:46.13 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΓ10 00:49.30 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
5 ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΓ10 00:52.78 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
7 ΚΑΡΑΒΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΑΓ10 00:40.89 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
12 ΦΩΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΓ10 00:47.13 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
14 ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΓ10 00:48.88 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
3 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 01:46.87 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
4 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 00:49.31 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
5 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 03:32.91 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 00:39.34 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
6 ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΓ11 00:52.98 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
6 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 03:33.17 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
8 ΚΟΝΤΖΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΓ11 01:26.96 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
8 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 01:25.70 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
9 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2005 ΑΓ11 01:24.22 50m ΥΠΤΙΟ
9 ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΓ11 00:42.14 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
12 ΣΤΡΙΜΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΓ11 01:35.32 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΓ12 00:39.07 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΓ12 01:38.85 100m ΥΠΤΙΟ
5 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΑΓ12 01:25.07 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
4 ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 ΚΡ9 00:55.03 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
5 ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΚΡ9 01:42.28 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
5 ΤΣΑΓΡΗ ΠΑΥΛΙΝΑ 2007 ΚΡ9 00:48.77 50m ΥΠΤΙΟ
7 ΜΙΧΑΛΑΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2007 ΚΡ9 00:43.40 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
2 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΚΡ10 01:25.92 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
3 ΚΟΝΔΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2006 ΚΡ10 03:27.48 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
3 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΚΡ11 06:11.08 400m EΛΕΥΘΕΡΟ
4 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΚΡ11 00:46.65 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
5 ΤΣΑΓΡΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΚΡ11 02:57.60 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
2 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΠ-Β 04:59.06 400m EΛΕΥΘΕΡΟ
7 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 00:46.06 50m ΥΠΤΙΟ
8 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΠ-Β 01:08.29 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
12 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 00:50.09 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
13 ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΠΠ-Β 00:30.96 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
17 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 01:21.70 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
21 ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2003 ΠΠ-Β 00:36.14 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
2 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 02:50.17 200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
3 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:16.34 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:12.93 100m ΥΠΤΙΟ
4 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:30.63 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
9 ΣΑΡΑΚΙΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:32.87 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
11 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:35.87 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
15 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 01:18.85 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
18 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΠ-Α 00:32.24 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
1 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 00:28.94 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
1 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 01:03.27 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
3 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 00:58.41 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
6 ΒΥΡΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΠΑΙΔ 00:27.34 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση Αγώνισμα
1 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 06:21.66 400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 03:00.45 200m ΥΠΤΙΟ
3 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:29.30 100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:39.22 50m ΥΠΤΙΟ
4 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:26.17 100m ΥΠΤΙΟ
4 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 03:04.07 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
5 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:40.50 50m ΥΠΤΙΟ
5 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 00:45.32 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
5 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 03:08.84 200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
6 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:42.40 50m ΥΠΤΙΟ
7 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:53.07 100m ΠΡΟΣΘΙΟ
7 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:43.01 50m ΥΠΤΙΟ
8 ΦΩΚΑ ΑΝΤΡΕΑ 2003 ΠΚ-Β 00:39.93 50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
8 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:49.31 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
9 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:49.64 50m ΠΡΟΣΘΙΟ
11 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:13.27 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
12 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 01:13.87 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ
13 ΚΟΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:33.00 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
15 ΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:34.91 50m EΛΕΥΘΕΡΟ
19 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΚ-Β 00:39.32 50m EΛΕΥΘΕΡΟ

<< επιστροφή

 




 
Google
www nokorinthou.gr

Ενημέρωση - Αποτελέσματα


Easy2net by korinthorama  
© Ν.Ο. Κορίνθου • Created & Hosted by korinthorama